o JTBS

Data powstania JTBS to dzień 26 czerwca 2011r. Wcześniej graliśmy w zespołach tj. Rebel Division, Anal Front, Rayne, Mimoza. Gramy to co lubi każdy z nas i jednocześnie zostanie zaakceptowane przez wszystkich w zespole. Jest to więc mieszanka różnych stylów określana mianem "re-age rock". Są to własne utwory, do których tworzymy osobiście muzykę, ale również znane covery w nowej aranżacji. Autorami tekstów piosenek są: Przemysław Trybuła, Wojciech Kutołowski, Artur Dunicz, Ewa Kalinowska.
Tworzymy, gramy dla siebie i dla Was jak tylko pojawia się ku temu okazja .
Mieliśmy zaszyt zagrać na jednej scenie z zespołami jak m.in.:

ZOOI, The Sickest Dreams, Omni mOdO, Poxy Life, Bellrock, Rock Dog, Stage 66, Riposta, Rockstarsi, Chwilostan, Rebel Division, The Floorators, Rayne, DEFEKT MUZGÓ, Seraphs Infamy, Cool Time, Rivendal, Ballistic, Fallenight, Anal Front, ASSUMPTA, EIMLES, THE ART OF DARKNESS.

Sukcesy:

- dobra zabawa, niepowtażalny klimat na próbach, koncertach oraz wspaniała publika, zgrana paczka"

- 23 marca 2013 - uczestniczyliśmy w finałowym koncercie II Ogólnopolskiego Przeglądu Zespołów Rockowych ROCKMANIA 2013 organizowanego przez MOKiS Bielawa gdzie mieliśmy okazję poznać i zagrać na jednej scenie z bardzo zdolnymi, ciekawymi muzykami grającymi szeroko pojmowanego rocka,

- w lipcu 2012 zagraliśmy z JTBS w finale legendarnego przeglądu muzycznego "TRUSKAWKA" organizowanego przez Świdnicki Ośrodek Kultury,

- wcześniej również mieliśmy okazję (Arek, Wojtek, Artur) w 2009r. wraz z zespołem RAYNE, wygrać prestiżowy konkurs "Muzyczna Bitwa", organizowany przez Polskie Radio Wrocław,

- w grudniu 2012 rozpoczęlismy realizować pierwsze nagrania półprofesjonalne (tzw. "własnym sumptem") zakończone sukcesem w postaci pierwszych utworów: Polsko oraz Jakoś To Będzie, (kolejne będą napewno)

- największy sukces to jednak oczywiście chęci do wspólnego działania w JTBS-ach i pracy nad pomysłami, tworzeniem, graniem.


Zagramy koncert w również w Twoim mieście czy klubie. Organizujemy koncerty z udziałem JTBS i innych zespołów. Masz pomysł na koncert? Grasz w zespole i chcecie zagrać z nami? Jesteś właścicielem klubu lub organizatorem imprez plenerowych? Napisz. Każdy pomysł jest do omówienia.

JTBS Booking/Management: artur.dunicz@gmail.com

Ekipa JTBS w aktualnym składzie:Krzysztof Bawolski - gitara, wokal
(w JTBS od 2011r.)

Artur Dunicz - gitara, wokal
(w JTBS od 2011r.)


Arek Antczak - bas, wokal
(w JTBS od lipca 2012r.)

Wojtek Kutołowski - perkusja, wokal
(w JTBS od 2011r.)Grał z nami:

Robert "Husky" Zawalski
(w JTBS od 2011 do 30 czerwca 2012r.) - bas, wokal